Sepet 0
Alışveriş Sepetiniz

Toplam: 0 TL

Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 0.00 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Hakkımızda

Genç bir firma olmamıza rağmen titiz ve gayretli çalışmalarımızla bizi www.standyapım.com olarak sektöründe gerekse Türkiye nin bir çok noktasında adını duyurmuştur. Gayemiz bu başarıyı devam ettirmek ve hızla büyümektir

 

Kullanışlı, güvenli ve Müşteri Portföyü geniş  işletmeler çalışmakta İhtiyaçlarına uygun olan ürünleri zamanda ürünlerimizle Bu ayrıntının farkında olduğumuz için de kadromuzu ;Mimar, eğitimli ve bu işi gerçekten bilen deneyimli takım arkadaşlarından oluşuyoruz

 

Türkiye'nin neresinde olursanız olun, Endüstriyel Mutfak ve Ekipmanları için; gerek ürün bazında gerekse proje bazında  Profesyonel ekibimiz çözüme kavuşturabilirsiniz.

 

Bu gün bu durumdaysak bunu kalite ve müşteri odaklı takım arkadaşlarımıza borçluyuz.

 

Vizyonumuz

Otel, Motel , Tatil köyü , Restaurant her türlü  Dinlence ve Eğlence merkezleri , hastane, restaurant, lokanta, okul, fast food, kafeterya ve catering işletmelerine Turizm Lojistik alanlarında yetkin personel ile etkin hizmet sunan, öncü kuruluş olmak.

Bizim için müşteri kaçırılmaması gereken bir fırsat değil, kaybedilmemesi gereken bir dosttur.

Kalite Politikamız

 

Hizmette kaliteyi kültürel bir değer olarak kabul ederek hizmetlerimizin gelişimini ve sürekliliğini sağlamak, bilim ve teknolojideki gelişmeleri hizmetlerimize uygulayarak müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, Kalite Yönetim Sistemimizi sürekli iyileştirerek Kuruluşumuzu sizlerle birlikte geleceğe taşımak.

 

Alanında Bir İlk

 

Uzun çalışmalar sonucu hazırladığımız ve kısa zamanda kendi alanında öncü konumuna gelen www.standyapim.com web sitemizde, kategorilerine göre sınıflandırdığımız  binlerce ürünü Kolay , Hızlı ve Rahat bir şekilde  inceleme imkanı bulabilirsiniz.

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

İsmet paşa Mah. A.ipekçi cad. Kamer Sk. No:2-4 Kat1 daire:3 Bayrampaşa / İstanbul

02125683300
info@standyapim.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya`da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Stand Yapım Sanayi Tipi Mutfak kuruluşudur..

WhatsApp